HABERLER

WİN EUROSİA’DA CORAXİS’E YOĞUN İLGİ

Haber Yayınlanma Tarihi : 21-03-2019Haberi Yayınlayan : ELFATEK ELEKTRONİK


İstanbul’da gerçekleşen Win Eurosia 2019’da Elfatek markası Coraxis A4 3D Printer yoğun ilgi gördü.

14-17 Mart tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen Win Eurosia, Metalworking, SurfaceTechnology, Welding, IAMD, Electrotech ve CeMAT EURASIA fuarlarını Endüstri 4.0 konseptiyle tek çatı altında buluşturdu.

Elfatek markası olan Coraxis A4 3D Printer , katıldığı fuarda yoğun ilgiyle karşılaştı. Katılımcılar ve ziyaretçiler Coraxis A4 3D Printer ’ı yakından inceleyerek teşhir ve tecrübe etmek için benzersiz bir fırsata sahip oldular.

Coraxis A4 3D Printer, kaliteli, güçlü, ekonomik, tamamen yerli üretim olan Coraxis 3 Boyutlu Yazıcılar, yüksek baskı hızı, kaliteli çıktı ve uzun ömürlü yapısı ile sektörde lider konumda olma özelliklerini fuarda bir kez daha gösterdi.

Coraxis A4 3D Printer ile ilgili daha fazla bilgi için www.coraxis3d.com


Vinç Kumanda, Vinç Uzaktan Kumandaları, Vinç Uzaktan Kumanda

Ürün Gamımız; Vinç uzaktan kumandası, vinç kumandaları, kablosuz vinç kumandaları, dijital harici gösterge, harici gösterge, vinç kumanda sistemleri, vinç aşırı yük sistemleri, vinç loadcell, vinç indikatör, vinç yük kontrol sistemi, vinç yük ölçer, tur sivici, tur switch gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir arge kuruluşudur, sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ürünlerimiz patentli ve markalarımız tescillidir, ürünlerimiz iso sertifikalarına sahip olup garanti belgelerimiz mevcuttur. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir. Bugüne kadar yaptığı teknolojik alt yapı yatırımları ve sürekli AR-GE çalışmaları ile Elfatek Türkiye’nin lider vinç uzaktan kumanda imalatçısı ve tasarımcısı durumuna gelmiştir. Bünyesinde bulundurduğu genç ve dinamik mühendis kadrosu ile sanayinin ihtiyacı olan yüksek performanslı ve kaliteli ürünler geliştirebilmek için ilk günkü heyecanı ve motivasyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

vinç kumanda sistemleri

vinç uzaktan kumanda

vinç kumandası

kablosuz vinç kumandası

vinç aşırı yük kontrol sistemleri

vinç loadcell

vinç kumanda butonu